• Hasar anında yanınızdayız. Bize 0 850 399 90 90’dan ulaşabilir veya buraya tıklayarak destek alabilirsiniz...
  • Vize işlemleriniz için en uygun fiyatlı seyahat sağlık sigortasını buraya tıklayarak alabilirsiniz…
Menü
Menü

Rahat ve Ekonomik Konut Sigortası

Sadece birkaç saniye içinde aracınız için en uygun kasko teklifini hazırlıyor ve farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini sunuyoruz.

Sigorta tekliflerine ve almış olduğunuz poliçelerinize mobil ve
masaüstü platformlardan eksiksiz ve kolayca ulaşın.

EN UYGUN DASK YENİLEME TEKLİFİNİ ALIN

Konut Sigortası Nedir?

Çünkü Biz Geleceğinizi Korumaya ve Attığımız Her Adımda Size Öncelik Veriyoruz.

Siz ne kadar sürüş yeteneklerinizde kendinize güvenirseniz güvenin, kaza bu sizi bulabilir. Aracınızın hareket halindeyken 3. kişilere vereceği zararları güvence altına almak için bütçenize en uygun SigortaCell'den Zorunlu Trafik Sigortası’na göz atın. Unico Sigorta Trafik Sigortası’yla aracınızın 3. Kişilere vereceği maddi ve bedeni zararları güvence altına alırken, dilerseniz çekici, ambulans veya hukuki masraflarınızı karşılayabileceğiniz ek hukuksal koruma teminatlarından faydalanabilirsiniz.

Bu sigorta ile sigortacı, sigortalının, karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlardan, romörk veya karavanlar ile iş makinelerinden ve lastik tekerlekli traktörlerden doğan menfaatinin aşağıdaki tehlikeler dolayısıyla ihlali sonucu uğrayacağı maddi zararları temin eder.

Konut/DASK Sigortası


İhtiyacınıza Uygun Konut Sigortası Teklifleri SigortaCell’de

HEMEN TEKLİF ALIN

Merak Ettikleriniz?

Merak ettiklerinizi derleyerek aşağıda maddeler halinde topladık.

Konut Sigortası Teklifleri Neye Göre Yapılır?

Anlaşmalı sigorta şirketlerinden anlık olarak alınan fiyatlar ile kasko teklifleri hazırlanır. Sigorta şirketinin sunduğu en uygun kasko fiyatı üzerine komisyon veya hizmet bedeli eklenmeden teklif aynen sunulur. Sigorta şirketleri sundukları fiyatları kendileri belirlemektedir.

Konut Sigortası Nasıl Satın Alınır?

Sanal POS ile poliçe ödemeleriniz seçmiş olduğunuz ödeme seçeneğine göre (peşin ya da taksitli olarak) kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir. Poliçe prim ödemelerinizi ve taksitlerinizi takip etmenize gerek kalmaz. Paylaştığınız bilgilerin güvenliği [Veri Sign SSL] sertifikası ile korunmaktadır. Bu nedenle verdiğiniz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Kişisel bilgileriniz başkalarıyla paylaşılmaz. Sorularınız için 444 0 123’ten çağrı merkezimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Konut Sigortasında Neler Teminata Bağlıdır?

Kasko poliçesinde belirtilen ve karayolunda kullanılma izni olan motorlu ve motorsuz tüm kara araçlarından doğan menfaatin bazı risklerin gerçekleşmesi sonucunda doğrudan uğrayacağı maddi zararları ve hasarları teminat altına alır. Örneğin; aracın karayolunda ve demiryolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz araçlara çarpması, aracın yanması, aracın veya araç parçalarının çalınması ya da çalınmaya teşebbüs edilmesi gibi zararlar teminata dahildir.

Konut Sigortası ve DASK Arasındaki Fark Nedir?

Kasko sigortası ve trafik sigortası olmak üzere iki farklı araç sigortası bulunmaktadır. Kasko sigortası hasar durumunda kendi aracınıza gelen maddi zararları teminat altına alır. Trafik sigortası ise sadece aracınızın üçüncü kişilere vereceği maddi ve bedeni zararları teminat altına alır ve yaptırılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası kendi aracınızın hasarını ödemez. Sorularınız için 444 0 123’ten çağrı merkezimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Konut Sigortası Teminatları?

Çünkü Biz Geleceğinizi Korumaya ve Attığımız Her Adımda Size Öncelik Veriyoruz.

Ana Teminatlar


  • Yangın / Yıldırım / İnfilak: Bu teminat ile yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin, sigortalı riziko adresindeki konutta doğrudan neden olacağı maddi zararlar poliçe genel ve özel koşulları dahilinde ve poliçede belirtilen limitlerde kapsam altına alınır. Eşya teminatı alınması durumuda, sigortalı riziko adresindeki konut içerisindeki eşyalar da bu risklere karşı korunma altına alınabilmektedir.

Opsiyonel Teminatlar


  • Deprem
  • Hırsızlık
  • Sel ve Su Baskını
  • Diğer Doğal Afetler
  • Elektronik cihaz
  • Araç çarpması

SigortaCell Ürünler

Anında Poliçenizi Oluşturup Satın Alabileceğiniz Veya Kıyaslayabileceğiniz Ürünlerimiz.

Bütçenize Uygun Sigortalar

Oluşturduğunuz veya satın aldığınız poliçeler her an
dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Sigorta tekliflerine ve almış olduğunuz poliçelerinize mobil ve
masaüstü platformlardan eksiksiz ve kolayca ulaşın.

ŞİMDİ ÜYE OL ÜYE GİRİŞİ

Yenilik, avantaj ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun....

Menü