• Hasar anında yanınızdayız. Bize 0 850 399 90 90’dan ulaşabilir veya buraya tıklayarak destek alabilirsiniz...
  • Vize işlemleriniz için en uygun fiyatlı seyahat sağlık sigortasını buraya tıklayarak alabilirsiniz…
Menü
Menü

Türkiye'de Sağlığınız Güvende

Sadece birkaç saniye içinde aracınız için en uygun kasko teklifini hazırlıyor ve farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini sunuyoruz.

Sigorta tekliflerine ve almış olduğunuz poliçelerinize mobil ve
masaüstü platformlardan eksiksiz ve kolayca ulaşın.

EN UYGUN HAYATA MERHABA SİGORTASI TEKLİFİNİ ALIN

Yabancı Sağlık Sigortası Nedir?

Çünkü Biz Geleceğinizi Korumaya ve Attığımız Her Adımda Size Öncelik Veriyoruz.

Doğal Afet Sigortaları (DASK) diğer adı zorunlu deprem sigortası, 17 Ağustos 1999 yılında ülkemizde yaşanan Marmara Depremiyle gündeme gelmiş ve kanunlaşmıştır. DASK, sigortalama işini yaparken kâr amacı gütmeyen ve sigortalama işini tekniğine uygun olarak yöneten bir kurumdur. DASK sigortası sadece deprem durumunda ortaya çıkan zararları değil, yaşanan afetlerde oluşan zararları kapsamaktadır. Bunun için olası yaşanacak afet durumlarına karşı zararlarınızı karşılayabilmek için konutunuza mutlaka DASK sigortası yaptırmalısınız. Deprem kuşağında yer aldığımızı düşünürsek, sigorta yaptırmanın önemi biraz daha artmaktadır. Birçok sitede gezinip, vakit kaybetmek yerine, kolay ve hızlı bir şekilde tek tuşla DASK sorgulama yaparak teklif alabilirsiniz. SigortaCell sayesinde bütçenize en uygun DASK zorunlu deprem sigortasını yaptırabilirsiniz.

Yabancı Sağlık Sigortası


Artık yurt içi ve yurt dışı içiniz rahat sağlığınız emin ellerde

HEMEN TEKLİF ALIN

Merak Ettikleriniz?

Merak ettiklerinizi derleyerek aşağıda maddeler halinde topladık.

Yabancı Sağlık Sigortası Teklifleri Neye Göre Yapılır?

Anlaşmalı sigorta şirketlerinden anlık olarak alınan fiyatlar ile kasko teklifleri hazırlanır. Sigorta şirketinin sunduğu en uygun kasko fiyatı üzerine komisyon veya hizmet bedeli eklenmeden teklif aynen sunulur. Sigorta şirketleri sundukları fiyatları kendileri belirlemektedir.

Yabancı Sağlık Sigortası Nasıl Satın Alınır?

Sanal POS ile poliçe ödemeleriniz seçmiş olduğunuz ödeme seçeneğine göre (peşin ya da taksitli olarak) kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir. Poliçe prim ödemelerinizi ve taksitlerinizi takip etmenize gerek kalmaz. Paylaştığınız bilgilerin güvenliği [Veri Sign SSL] sertifikası ile korunmaktadır. Bu nedenle verdiğiniz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Kişisel bilgileriniz başkalarıyla paylaşılmaz. Sorularınız için 444 0 123’ten çağrı merkezimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Yabancı Sağlık Sigortasında Neler Teminata Bağlıdır?

Kasko poliçesinde belirtilen ve karayolunda kullanılma izni olan motorlu ve motorsuz tüm kara araçlarından doğan menfaatin bazı risklerin gerçekleşmesi sonucunda doğrudan uğrayacağı maddi zararları ve hasarları teminat altına alır. Örneğin; aracın karayolunda ve demiryolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz araçlara çarpması, aracın yanması, aracın veya araç parçalarının çalınması ya da çalınmaya teşebbüs edilmesi gibi zararlar teminata dahildir.

Yabancı Sağlık Sigortası Teminatları?

Çünkü Biz Geleceğinizi Korumaya ve Attığımız Her Adımda Size Öncelik Veriyoruz.

Ana Teminatlar


  • Yangın / Yıldırım / İnfilak: Bu teminat ile yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin, sigortalı riziko adresindeki konutta doğrudan neden olacağı maddi zararlar poliçe genel ve özel koşulları dahilinde ve poliçede belirtilen limitlerde kapsam altına alınır. Eşya teminatı alınması durumuda, sigortalı riziko adresindeki konut içerisindeki eşyalar da bu risklere karşı korunma altına alınabilmektedir.

Opsiyonel Teminatlar


  • Deprem
  • Hırsızlık
  • Sel ve Su Baskını
  • Diğer Doğal Afetler
  • Elektronik cihaz
  • Araç çarpması

SigortaCell Ürünler

Anında Poliçenizi Oluşturup Satın Alabileceğiniz Veya Kıyaslayabileceğiniz Ürünlerimiz.

Bütçenize Uygun Sigortalar

Oluşturduğunuz veya satın aldığınız poliçeler her an
dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Sigorta tekliflerine ve almış olduğunuz poliçelerinize mobil ve
masaüstü platformlardan eksiksiz ve kolayca ulaşın.

ŞİMDİ ÜYE OL ÜYE GİRİŞİ

Yenilik, avantaj ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun....

Menü